У Києві призупиняють безоплатний проїзд для школярів та курсантів

Із 1 липня до 31 серпня 2026 року проїзд у громадському транспорті Києва для школярів стане платним. Водночас на період літніх канікул для учнів денної форми навчання діятиме знижка 75% на проїзні квитки, повідомляє КМДА у четвер, 25 червня.
In Article 728x90
Перегляди: 3